ФОП МУКІЄВСЬКА. 20 років працюємо, щоб ваш інструмент був найефективнішим

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ІНСТРУМЕНТ»

Олена МУКІЄВСЬКА, підприємиця

Для ФОП МУКІЄВСЬКА О. О. 2023 рік став ювілейним. Уже 20 років ми представляємо на ринку України всесвітньо відому компанію CERATIZIT GROUP (ЦЕРАТИЗИТ Груп). Ми постачаємо на вітчизняні підприємства її вироби із твердого сплаву і вже 20 років працюємо заради того, щоб ви завжди мали якісний, сучасний, стійкий дереворізальний інструмент.

Завдяки багаторічному досвіду, новітнім технологіям, постійному вдосконаленню продукції бренд «Ceratizit» є символом високої якості вже понад 100 років. Тому більшість європейських та українських виробників інструменту обирають саме його вироби для оснащення своїх пил, фрез, свердел.

Ми пропонуємо змінні твердосплавні ножі до фрез, заготовки для профілювання, зубчики до дискових пил, напайки на свердла, прутки для виготовлення кінцевих фрез та інші вироби з твердого сплаву.

Війна не вигнала нас з країни! Вже на початку березня 2022 року всі фірми CERATIZIT GROUP перестали працювати з нашим ворогом та країнами, які його підтримали. А ми продовжили працювати, шукали нові варіанти ведення бізнесу та доставки продукції, оскільки авіасполучення було припинено, а напрацьовані ланцюжки поставок — розірвано. Перші три місяці працювали тільки з довоєнних складських запасів у Києві, паралельно опрацьовуючи альтернативні варіанти доставки, та готували додаткові угоди з постачальником щодо подальшої співпраці в умовах воєнного стану. На сьогодні склад поповнюється регулярно, хоча управління логістикою і займає значно більше часу, ніж до війни.

Щоб отримати всю користь від інструменту, збільшити термін його експлуатації, мінімізувати простої обладнання та зменшити загальні витрати, ми пропонуємо декілька різних марок твердого сплаву для обробки різних матеріалів. Тому при коректному виборі ви зможете збільшити термін експлуатації вашого звичного інструменту на 30–40% або навіть у 10 разів!

Основним пріоритетом нашої діяльності завжди була пропозиція українським виробникам найбільш ефективної та якісної продукції. Ми не маємо обмежень при перетині кордону, тому на червневій виставці «Деревообробка 2023» у Львові радо поділимося всіма провідними новаціями зі всесвітньо відомої ганноверської виставки Ligna.

Приходьте! Тим більше, що з нагоди 20‑річчя ФОП МУКІЄВСЬКА О. О. усіх відвідувачів нашого стенда у Львові очікує приємний сюрприз. Кожен, хто має дереворізальний інструмент, може зареєструватися на нашому стенді та отримати на три літні місяці знижку в розмірі 20% на змінні твердосплавні ножі CERATIZIT! Це може стати суттєвою економією, коли навколо все тільки дорожчає.

Перевіряйте актуальні ціни та асортимент в інтернет-магазині: ceratizit-ukraine.com.ua
Читайте та дивіться новини в Інстаграмі — ceratizit.ukraine

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.