LEUCO: ПОСТІЙНО ПОКРАЩУЄМО ЯКІСТЬ, СКОРОЧУЄМО ТЕРМІНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ИНСТРУМЕНТ»

2020 р. був нелегким для всіх і для LEUCO також. Втім, нам вдалося виконати, і навіть дещо перевиконати, поставлені цілі на минулий рік. Завдяки командній роботі та бажанню тримати все на найвищому рівні ми доволі високо підняли планку для нашої компанії

Рекордні продажі P‑System

Минулого року нам вдалося продати значно більше фрез p‑System, ніж раніше. Слава про інструмент LEUCO все більше і більше шириться українським ринком. І це не дивно! Адже p‑System — це насправді прекрасний інструмент, який не має конкурентів.

Нам складно переконати клієнтів та поставити хоча б на тестовий період цей доволі дорогий інструмент. Однак тільки-но він проходить перших кілька метрів — одразу закохує в себе! Після нього не хочеться користуватися інструментами, які стояли на верстаті раніше.

Клієнти бачать, що, попри високу ціну, p‑System дуже економний, має колосальний ресурс і дає ідеальну якість обробки. Якщо взяти до уваги собівартість продукції та затрати на інструмент, p‑System — реально дуже вигідна інвестиція.

Інструменти p‑System використовують на виробництвах, які працюють на європейський ринок. І ми цим дуже пишаємося!

 

Зліва направо: директор LEUCO Україна Віктор Дзюбенко та керівник відділу експорту СХІД LEUCO Борис Вайнгарт

Стаємо ближчими до наших партнерів

 

Протягом багатьох років компанія Voglauer ефективно використовує фрези LEUCO p-System на верстатах з ЧПУ. Тому логічним наслідком цього стало використання в новому верстаті інструментів з осьовим кутом 70 градусів p-System від LEUCO.

У 2020 р. ми відкрили сервіс твердосплавного інструменту у Львові. Адже розуміємо, що час — це найважливіше, що має кожен у сучасному світі, і витрачати його на очікування інструменту — недоцільно.

Відтепер наші партнери із західних областей України отримують свої інструменти із сервісу набагато швидше, адже їх не потрібно відправляти до Києва.

У подальшому плануємо розвивати сервісний центр, розширювати та пришвидшувати його роботу. Багато наших партнерів із західного регіону хочуть швидше розвиватися та ставати лідерами у своїй галузі, а ми хочемо їм у цьому допомогти!

Покращуємо якість і скорочуємо терміни сервісного обслуговування

Ми дбаємо про якість нашого сервісу, тому завжди інвестуватимемо в сучасне обладнання, щоб тримати її на найвищому рівні. На початку року в нас були певні труднощі в сервісному обслуговуванні дискових пил, зокрема в термінах їх заточування. Саме тому ми встановили ще два нових верстата Vollmer та зняли це питання з порядку денного.

Плануємо і в новому році закупати додаткове обладнання для того, аби час очікування інструментів із сервісу був мінімальним. До того ж, у зв’язку зі значною кількістю проданих інструментів P‑System, ми найближчим часом установимо обладнання, орієнтоване на сервіс такого складного інструмента. Переконані, що нам вдасться забезпечити клієнтів своєчасним якісним сервісом!

На нашому сервісі з’явиться нова балансувальна система — найкраща в Україні. Ще в січні вона тільки зійшла з конвеєра, а вже в березні буде в нашому парку верстатів. З цією системою інструмент з нашого сервісу виходитиме відбалансований на 100 % і видаватиме ідеальну якість під час роботи.

 

У 2021 р. LEUCO бере курс на зменшення термінів поставки інструменту

Новий рік для нас — це спроба стати кращими, ніж ми були раніше. Тому ми беремо курс на розширення та оновлення. У нас в планах ще більше продажів P‑System! Адже ми розуміємо, що цей інструмент принесе своєму власникові тільки найкраще.

LEUCO збільшить склад, щоб у нас в наявності завжди були всі ходові позиції, а клієнтам не доводилося витрачати час в очікуванні свого інструменту. Адже цей час можна витратити на створення шедеврів!


Тел.: 0 800 408 800 

(безкоштовно по Україні)

www.leuco.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.