Ukr-Tools. якісний різальний інструмент за доступною ціною та в найкоротші терміни

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ИНСТРУМЕНТ»

Олександр Комар, Ukr-Tools, співзасновник компанії: «Наша компанія була заснована в період тотального дефіциту в країні інструменту для обробки деревини та металу. Тоді за його якісними зразками потрібно було їхати за кордон або просити друзів, колег передати чи привезти звідти. Це забирало чимало часу та гальмувало виробничі процеси. Сьогодні ми оснащені найсучаснішим європейським обладнанням і виробляємо інструмент самі».

Починали з найпростішого

Ідея створення нашої компанії народилася 17 років тому. Почалося все з того, що ми з Євгеном Бушуєвим вирішили організувати виробництво кінцевого різального інструменту для власного використання. Згодом до нас почали звертатися партнери та колеги із замовленнями на виготовлення інструменту для своїх виробничих потреб.

Розпочинали виробництво з найпростіших видів різальних інструментів, але потреби та запити змушували розвиватися та вдосконалюватися. З часом ми дійшли висновку, що для виготовлення якісного інструменту без верстатів з програмним керуванням нам не обійтися. Причому ми одразу вирішили використовувати тільки найкраще обладнання. З того часу закуповуємо верстати лише відомих світових брендів з максимально потужним програмним забезпеченням, яке постійно оновлюється.

Одним із найбільш важливих етапів нашого виробництва є вхідний контроль придбаних твердосплавних заготовок, прутків, пластин та інструментальних сталей, якості яких приділяємо найпильнішу увагу, тому працюємо тільки з перевіреними постачальниками, такими як Ceratizit, Kennametal, Tigra та ін.

40 000 інструментів у місяць

У процесі виробництва та сервісу інструменту ми використовуємо високоточні верстати світових брендів, а також сучасні прилади для здійснення контролю якості виробленої продукції.

Шліфувальні станки з програмним керуванням таких фірм, як Walter, Schneeberger, Strausak і вимірювальні прилади від Mitutoyo, Baty та інших дозволяють забезпечити виробництво та контроль якості з точністю до 0,001 мм.

Наразі потужності компанії Ukr-Tools дозволяють виготовляти близько 40 000 виробів у місяць різної форми, складності та призначення. Це фрези, свердла, розгортки, зенкери, різці, профільні ріжучі вставки для насадних фрез і багато іншого. Максимальна довжина монолітного твердосплавного різального інструменту нашого виробництва може досягати 330 мм, а діаметр — 25 мм, мінімальні розміри: 15 мм і 0,5 мм відповідно.

Наша продукція дозволяє вирішувати найскладніші технологічні завдання, наприклад виготовляти інструмент для високоточної механічної обробки отворів великої глибини, який можуть запропонувати далеко не всі імениті виробники.

Замовлення на виробництво будь-якого інструменту, навіть найскладнішого, ми виконуємо за 3–5 робочих днів. Це не може не тішити наших клієнтів, адже вони отримують якісний інструмент у найкоротші терміни.

Сервісне обслуговування

Окреме місце на будь-якому підприємстві займає сервіс інструменту. Нерідко його загострення та реставрацію здійснюють безпосередньо в себе на виробництві або користуються послугами «фахівців», які виконують ці роботи, грубо кажучи, «на коліні», не маючи спеціалізованого обладнання, що не дозволяє точно витримати всі параметри інструменту. Це призводить до скорочення ресурсу інструменту та мінімізує кількість можливих переточувань.

Наша компанія виконує сервісне обслуговування інструментів на тих самих верстатах з програмним керуванням, на яких здійснюється їх виробництво. Повна обробка, контроль і коригування керуючої програми відбуваються автоматично при дотриманні всіх початкових параметрів інструменту та мінімальному знятті матеріалу. Це гарантує довговічність фрези після ремонту та можливість максимального використання її ресурсу.

Ми цінуємо кожного свого клієнта

Можемо з гордістю констатувати, що наша компанія завоювала авторитет надійного партнера та постачальника, який постійно виконує домовленості та зобов’язання з дотриманням усіх термінів. Серед наших постійних клієнтів є великі промислові компанії, підприємства малого та середнього бізнесу, які працюють у різних сферах діяльності. Йдеться, зокрема, про виробництво продукції промислового, сільськогосподарського, військового призначення.

Серед них такі відомі компанії, як ТОВ «Метінвест Холдинг», ТОВ «Завод Стеко», Буковинська фабрика гнуто-клеєних деталей «Ламель», ТОВ Фірма «ЛЕГ», ТОВ «Полтавський завод кварцевого скла» та багато інших. Ключовий принцип нашої співпраці із замовниками — індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Особлива увага в нашій компанії приділяється не тільки матеріально-технічній базі, але й рівню підготовки технічних спеціалістів.

Ми постійно проводимо їх навчання з метою підвищення кваліфікації. Не забуваємо і про підтримку молодих спеціалістів.

Ukr-Tools не боїться конкуренції

На українському ринку інструменту для обробки деревини та металу представлений широкий спектр продукції з країн Європи та Азії. Це змушує нас дуже відповідально ставитися до контролю якості виготовленого інструменту та дотримання термінів виконання замовлень. Тому ми впевнені, що наша продукція без проблем витримає конкуренцію навіть з порівняно недорогими аналогами з Китаю, оскільки має дуже багато переваг. Це, передусім, те, що ми знаходимося в Україні. Тому терміни поставки навіть спеціального інструменту дуже короткі. По-друге: 99,9 % асортименту нашої продукції в достатній кількості завжди знаходиться на складі, тому відправка замовнику робиться в той самий день. По-третє: наші виробничі потужності дозволяють виготовляти інструмент серійно, що дає можливість реалізовувати продукцію за конкурентною ціною. При цьому ми гарантуємо, що якість і ресурс нашого інструменту відповідають рівню всесвітньо відомих виробників — Seco, Iscar, TaeguTec, Leitz, Leuco, Korloy та інших.


Компанія «UKR-TOOLS»

Інструмент Вашого Успіху!

+38 (098) 344–40–85

+38 (095) 344–40–85 (Viber)

+38 (093) 344–40–85

info@ukr-tools.com

www.ukr-tools.com

http://www.ukr-tools.com/

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.