Інтекс: після 30 років з’явився «другий подих», ми активніше почали рухатися вперед

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ИНСТРУМЕНТ»

Компанія "Інтекс", завдяки грамотній маркетинговій політиці та, насамперед, якості дереворізального інструменту, що випускається ось уже 30 років, завоювала довіру як вітчизняних деревообробників, так і галузевих фахівців Білорусі, Росії, країн Балтії, а також Румунії, Болгарії та інших.

Один із засновників компанії та її беззмінний керівник - Ярослав Лазарчук - сьогодні співрозмовник нашого видання.

 — Ярославе Володимировичу, ваша компанія «Інтекс» — довгожитель на ринку України, і з кожним роком вона набирає оберти. Поділіться з нашими читачами секретами успіху.

— Іваново називають містом ткачів, а Кам’янець-Подільський я б назвав містом інструментальників. Тому що він знаменитий не тільки тим, що завдяки географічному розташуванню протягом декількох століть постійно перебував у вирі найцікавіших історичних подій, але й промисловими, зокрема металообробними, підприємствами. Наприклад, чи знаєте ви, що перший цех заводу твердосплавного інструменту встав у стрій в далекому 1919 році, а на його відкритті був присутній майбутній нарком Г. І. Петровський? Кам’янець-Подільський завод дереворізального інструменту при Союзі був провідним галузевим підприємством в Україні. Після припинення в 1990 році його діяльності ми з Петром Коломійцем одними з перших у місті створили приватне підприємство, на якому вже самостійно освоїли виробництво цієї ж продукції. Перші роки були непростими. Верстатний парк змушував бажати кращого. Але поступово його обновляли: спочатку розробили та виготовили власні верстати для напайки твердосплавних різців, потім почали потроху придбавати європейське устаткування, завдяки чому сьогодні непогано оснащені та можемо випускати продукцію, яка відповідає запитам найвимогливіших до якості інструменту підприємств.

У 2020 році ми врочисто відзначили 30‑ліття компанії. Але серед подій, що відбулися останніми роками, для мене головне те, що «Інтекс» нарешті став повністю сімейною компанією: вирішили підставити своє плече дочка із зятем. І я зміг зітхнути спокійно: у минулому, напевно, як у багатьох, на підприємстві були проблеми з кадрами, і до того ж не всім, як виявилося, можна було довіряти. А тепер поруч — усі свої й усе чудово!

Ми за порівняно невеликий період зуміли зробити дуже багато. Добудували виробничий цех. Завдяки кредитам 5–7–9 % купили нове обладнання. Почали нарощувати обсяги виробництва після ковідного застою. Якщо гірше не буде, то виживемо.

— Ваше підприємство активне просуває свою продукцію на закордонні ринки. Звідки сьогодні все ж таки надходять основні доходи: через кордон або від вітчизняних споживачів?

— Зараз це 50 на 50. Але ми постійно нарощуємо обсяги виробництва, освоюємо сучасні передові техпроцеси, щоб підвищити якість нашого інструменту та знизити його собівартість. Після 30 років з’явився «другий подих», ми активніше почали рухатися вперед. Це — окриляє! Зізнаюся, що попередні 5–6 років були дуже важкі, з’явилося багато нових перешкод для ведення бізнесу, але, дякувати Богу, ми їх пережили.

— Перешкоди в результаті нових законодавчих ініціатив влади, втрати ринків, відтоку кваліфікованих фахівців за рубіж, організаційних моментів?

— Напевно, усе разом. І в організації бізнесу були проблеми, про законодавство — взагалі мовчу: ні для кого не секрет, що виробничі підприємства в Україні владі не цікаві. Ми як ізгої. Не вистачало обігових коштів. Не було доступних кредитів. Зараз вони є, і це вже добре! Внутрішня перебудова фірми багато чого дала. Усе, як пазли, разом склалося, і потроху ми рушили вперед…

— Як змінився ваш замовник за ці 30 років? Став грамотніше, вимогливіше…

— Замовник став настільки «розпещений», що доводиться під кожного підлаштовуватися та виконувати всі його «забаганки». Інакше — уведуть! Жартую!

— А що викликало цю розпещеність? Велика кількість виконавців?

— Так, була й велика кількість фірм — виробників інструменту, продукцію яких поки не спробуєш — не зрозумієш, наскільки вона відповідає твоїм вимогам. Щоправда, зараз їх кількість різко зменшилася. Робота в нас налагодилася, і тому справляємося з бажаннями замовників, а заодно — із черговими проблемами, що насуваються. От, наприклад, остання — подорожчання металу цього року. Прокат з Європи підвищився в ціні на 35–40 %, а вітчизняний — на всі 80–90 %.

— Відповідно, і ви вартість своєї продукції повинні підняти хоча б на 30 %?

— Ні, так різко не можемо, але потихеньку підвищуємо. Є різні вироби. Доводиться піднімати, насамперед на тих, у ціні яких вартість металу становить 50 % і вище. Але процес іде з деяким гальмуванням. Зараз піднімається ціна на все та на всіх ринках світу. От і ліс подорожчав в 3 рази! Я розумію своїх замовників, яким доводиться заощаджувати на всьому, і не дивно, що на їхні вироби ціна піднялася у 2 рази, і це природно. І тому підвищення вартості тільки нашої продукції на 30–40 відсотків для них уже болісно. Боремося. Виживаємо поки тільки за рахунок обсягів. Шикувати поки не виходить, але й із протягненою рукою не ходимо. Життя триває, і я думаю, що якщо 31 рік вистояли, то й 50‑ліття відзначимо! Я в майбутнє дивлюся сьогодні з оптимізмом, усе буде добре! Як у державі, так і в нас!

— Вірно говорять, що думки людини формують реальність, у якій вона живе. Тому вам і вдалося вистояти ці 30 із зайвим років!

— Філософське питання. Можливо, і так! Одних труднощі загартовують, інших — деморалізують…

— Деякі компанії в період пандемії, оскільки поставки були припинені, щоб завантажити виробництво, випускали продукцію для формування складського запасу. Ви також виходили із ситуації?

— У нас не було такої необхідності. По-перше, незважаючи на пандемію, замовлень було досить багато. По-друге, ми майже нічого не робимо на склад, оскільки виготовляємо в основному інструмент по індивідуальних замовленнях. Кожному підприємству потрібний інструмент певної конструкції з особливими геометричними характеристиками. Навіть начебто б стандартні дискові пилки — й ті в кожному випадку мають свої нюанси.

— Тобто можна сказати, що одна з конкурентних переваг вашої групи компаній полягає в тому, що випускається інструмент за індивідуальними ТЗ?

— Це не перевага. За індивідуальними заявками виготовляють багато: сьогодні такий інструмент більш затребуваний, і запитів на нього з кожним днем усе більше. Навіть за результатами роботи на виставці LISDEREVMASH у нас півзошита таких замовлень.

Кожний інструмент необхідний для виготовлення виробу з певними ексклюзивними характеристиками, яке випускає тільки конкретний виробник. А до нього приходять замовники саме за цією унікальністю й тому — усе замкнене.

— Але в тому, що ваше лідерство на ринку України обумовлене використанням сучасного високотехнологічного устаткування та передових техпроцесів, думається, ні в кого немає сумнівів.

— Не буду скромничати: наприклад, за рівнем виробництва дискових пилок і оснащеності даного напрямку ми, дійсно, перші в Україні. Може, звичайно, хтось заперечити, але судіть самі: у нас дві роботизовані лінії компанії Vollmer і ще 6 верстатів цієї ж компанії, два верстати Walter, три верстати для автоматичної напайки твердого сплаву фірми Kahny. Останні наші придбання: 4‑х і 5‑осьові обробні центри для виробництва фрез.

Одним словом — рухаємося вперед. Приїжджайте — побачите!

http://www.inteks.com.ua/

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.