Боротьба із шумом, економія ресурсів, підвищення якості та інші інновації LEUCO у 2022 році

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ІНСТРУМЕНТ»

 

Георг Шпільманн, менеджер з
експортних продажів, Leuco

Серед галузевих подій, що відбулися цього року, виставка Holz-Handwerk, на мій погляд, — найбільш яскрава. Не приховую, ми з нетерпінням чекали її відкриття та із ентузіазмом до неї готувалися. Пройшла вона не зовсім традиційно, але важливий сам факт, що відбулася. Я був радий зустрічам на нашому стенді з численними колегами, партнерами по бізнесу, клієнтами та журналістами.

У 2022 році ми вивели на ринок досить велику лінійку новинок. Це й інструмент для верстатів із ЧПК, передусім — кінцеві фрези (як алмазні, так і з твердого сплаву), дискові пили різних розмірів, призначені для обробки різноманітних матеріалів. Звичайно ж, залишаються дуже популярними наші традиційні інструменти для обробки масиву: стругання та профілювання на верстатах прохідного типу, а також фрези для зрощування.

Фрези для нестингу DP DIA CURVE

Якщо подивитися уважно на ріжучу крайку зуба нашої нової фрези для нестингу DP DIA CURVE, то можна побачити, що вона безперервна та призначена для фрезерування по всій товщині матеріалу, що дуже незвичайно для фрез нестингу. Нова форма зуба, що характеризується двома різними осьовими кутами одного різця, — це наше ноу-хау, яке ми підготували до виведення на ринок. Уже розроблено кілька типів даного інструменту. Конструкція фрез на перший погляд ідентична: усі фрези одного діаметра — 12 мм, що дуже актуально для нестингу. Але залежно від оброблюваного ними матеріалу (ЛДСП, МДФ, фанера), мають різну кількість і форму зубів. Раніше ми подали заявку на патент по цих фрезах, і скоро їх можуть одержати наші замовники.

Edition F

Фрези «Edition F» — ще одна, дуже важлива новинка нашої компанії, призначена також для нестингу, з Z = 4 + 4 і діаметром D = 12 мм, що не має аналогів у світі. Нюанси конструкції поки розкривати зарано: розробку ще не закінчено. У даний момент проходять випробування в реальних умовах. До речі, уже отримані перші обнадійливі результати при обробці ДСП. Дані фрези з’являться на ринку в наступному році. Ми також на них подали заявку на патент.

SmartJointer air Face

Їх не можна назвати новинкою, але на підставі певних якостей і характеристик вони дуже актуальні сьогодні завдяки економії ресурсів і зниженому шуму під час роботи. Дані фрези дуже економічні завдяки змінним різцям, виготовленим з такою точністю, що при їхньому затупленні користувачі інструмента зможуть самостійно замінити їх на нові, дотримуючись певних правил і рекомендацій. При цьому корпус фрези може прослужити значно довше порівняно із фрезами, на яких різці виконані заціле з корпусом, адже коли вони остаточно сточені, інструмент просто викидається. Шумовий рівень фрез сімейства air Face на 1–2 dB менше, чим у фрез у звичайному виконанні поверхні корпусу.

t3‑System

Ще одна інновація, яка, безумовно, буде цікава не тільки деревообробникам, — ножові головки t3‑System. Вони оснащуються тригранними різальними пластинами, що збільшує ресурс інструмента практично в три рази. Як альтернатива є ножі на зміну в різних виконаннях (сорту HW) залежно від оброблюваного матеріалу.

Фрези t3‑System здатні швидко та з високою якістю фрезерувати не тільки тверду та м’яку деревину, але й інші плитні матеріали, як, наприклад, звичайне ЛДСП.

Наявність різних осьових кутів дозволяє досягати відмінної якості завдяки різу, що тягнеться, на поверхні матеріалу як зверху, так і знизу різу без відколів. Практично ніколи не виникає необхідність у доробці, тому що спеціальна конструкція фрези та її точне виконання забезпечує відмінні результати фрезерування.

Одна з незаперечних переваг фрез даної конструкції — простота обслуговування. Наприклад, за допомогою звичайного шестигранного ключа 18 різальних пластин можна зняти з корпусу фрези, почистити та знову встановити або замінити на нові всього за 10–15 хвилин.

Завдяки компактності дані фрези використовуються для точної та швидкої обробки різноманітних заготовок і фрезерування в них отворів довільної форми, обробки торців деталей.

Стандартна програма на сьогодні містить у собі фрези для ЧПК з діаметрами до 100 мм і шириною фрезерування до 149 мм.

Дискові пилки із твердого сплаву (HW) з формою зуба «TR-F K»

Одна із самих цікавих новинок — це пили HW з формою зуба «TR-F K», призначені для торцювання алюмінієвого профілю. Особливість цієї пили в тому, що в неї бічні грані не пласкі, як це зазвичай буває, а виконані по радіусу, і за рахунок цього якість торцювання алюмінієвого профілю вище.

Q‑Cut G6 Edition

Q‑Cut G6 Edition — новий пильний диск для форматного розкрою в пакеті. Він відповідає строгим вимогам до якості різання та винятково довго служить. Виробники меблів і фахівці з дизайну інтер’єрів тепер мають у своєму розпорядженні ще більш довершений стандартний інструмент.

В LEUCO лінійка Q‑Cut призначена для обробки з найвищою якістю на пильних центрах для форматного розкрою. Пили Q‑Cut G6 Edition у ній займають особливе місце з погляду терміну служби. Він удвічі вище й без того дуже великого терміну служби стандартного пильного полотна Q‑Cut. Це означає, що виробники меблів тепер мають альтернативу популярному Q‑Cut G6 як стандартного диска для форматування панелей.

Це досягнуто за рахунок більш тонкого корпусу та збільшення бічного виступу зуба, що приводить до оптимального відведення стружки, зниження сили тертя між корпусом і стружкою та, як наслідок, — меншого нагрівання пильного диска. Зменшена шорсткість поверхні зубів також сприяє високій якості різання та збільшенню терміну служби інструменту.

Ще однією особливістю Q‑Cut G6 Edition є підвищення до класу H7 точності запатентованого отвору easyFix. Його форма полегшує установку пильного диска на вал.

Q‑Cut G6 Edition відрізняється тихою і плавною роботою. Шість лазерних орнаментів, а також кілька розширювальних пазів зменшують вібрації й, отже, шум пильного диска.

На виставці була презентована лінійка Q‑Cut з п’яти типів пил:

  • Q‑Cut G5 — призначені для різання фанери, полегшених плитних матеріалів і плитних матеріалів із чутливим верхнім шаром;
  • Q‑Cut K — призначені для чистового різання плитних матеріалів із високоглянсовими покриттями та пластмас;
  • Q‑Cut G6 — призначені для чистового різання з дуже довгим терміном служби інструмента, вони особливо економічні;
  • Q‑Cut G6 No Noise — призначені для чистового різання з дуже довгим терміном служби інструменту, теж дуже економічні, крім того, у них знижена емісія шуму;
  • Q‑Cut G6 Edition — призначені для чистового різання з надзвичайно довгим терміном служби, економічні, випускаються в п’ятьох типорозмірах діаметром 350–450 мм. Термін служби Q‑Cut G6 Edition майже у два рази більше пильного диска Q‑Cut G6.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.