Колеса до підйомно-транспортної техніки

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ПОДЪЕМНО-ТРАНСПОРТНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ»

Wheels for Handling Machinery
One of the biggest producers of wheels and rollers in the world is the German company Blickle, which is represented in Ukraine by the firm “Skladska Tekhnika” (Kyiv). Besides the nomenclature of foreign production, this firm also offers a wide variety of domestic output.

У промислове виробництво все ширше проникають нові технології виробництва конструкцій, вузлів  та деталей із застосуванням як традиційних матеріалів (метал, гума, деревина тощо), так і за рахунок впровадження останніх розробок та винаходів  у сфері використання полімерів.  Чітко простежується ця тенденція і у виробників коліс та роликів  для підйомно-транспортної техніки. Одного  з них представляє на українському ринку ТОВ «Торговий дім «Складська техніка».

Жодна одиниця підйомно-транспортної техніки та обладнання не обходиться без коліс. Від їхньої надійності та конструктивних особливостей значною мірою залежить ефективне використання подібних механізмів.

Найбільшим у світі виробником коліс і роликів за номенклатурою і обсягами є німецька фірма Blickle, яка протягом багатьох років постачає комплектуючі до навантажувачів та іншого підйомно-транспортного обладнання таких відомих виробників, як Toyota, Linde, Jungheinrich, Roсla,Grown, Daewoo та інших. Їхня техніка широко використовується і в Україні. А ексклюзивним представником компанії Blickle в Україні є ТОВ «Торговий дім «Складська техніка», м. Київ.

Номенклатура коліс і бандажних шин, які ми пропонуємо споживачам, сягає більше 100 найменувань, а про німецьку якість товарів знає кожний спеціаліст. Повний же асортимент коліс і роликів фірми Blickle налічує понад 20 тис. типів діаметром від 30 до 600 мм, вантажністю до 12 т, які успішно застосовуються у промисловості, будівництві, медицині, торгівлі та інших галузях виробництва і сферах людської діяльності.

Колеса із поліаміду, поліуретану марки Blickle-Extratan, еластику, цільногумові та цільногумові зі супереластиком забезпечать роботу обладнання в різних умовах експлуатації.

Ми співпрацюємо з українськими постачальниками вантажопідйомної техніки та пропонуємо широкий асортимент товарів за цінами виробника. Маємо постійно великий запас коліс і роликів на своєму, найбільшому в Україні, складі.

Один-два рази на місяць ТД «Складська техніка» забезпечує постачання товару із Німеччини за замовленнями наших клієнтів та для поповнення складського запасу.

Торговий дім «Складська техніка» — це найбільший в Україні виробник 2- і 4-колісних складських і побутових візків (до 100 видів), в тому числі і на замовлення.

Надійшла до продажу велика партія гідравлічних візків, штабелерів і підйомних столів.

Ми завжди готові до співпраці. Читайте додаткову інформацію на нашому сайті www.skladtex.com.ua та у друкованих спеціалізованих і рекламних виданнях.

В’ячеслав Шпак, директор,
ТД «Складська техніка»
ТОВ «Торговий дім «Складська техніка»
03038, Україна, м. Київ, вул. Лінійна, 17-Б.
Тел./факс: ( 044 ) 528-02-80.
Відділ маркетингу і реклами
Тел .: (044) 528-91-07.
E-mail: market@skladtex.com.ua
www.skladtex.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.