Triada-Welding: ми робимо світ технологічнішим, створюючи розумні виробництва

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «СВАРКА И ТЕРМИЧЕСКАЯ РЕЗКА»

Triada-Welding — інжинірингова компанія, системний інтегратор роботизованих комплексів. Спеціалізується в наданні інженерно-технічних послуг, розробці технологій зварювання, розвитку та становленні сучасних зварювальних виробництв

Основні напрямки діяльності: інжиніринг, технології процесів зварювання, адитивні, 3D-технології, аутсорсинг, роботизація зварювальних процесів, постачання зварювального устаткування та матеріалів, виробництво систем захисту при зварюванні, проєктування та виробництво зварювальної оснастки та кондукторів, навчання та R&D.

Майже 30-річний виробничий досвід (підприємство було засноване у 1992 р.), високий технічний і професійний рівні фахівців компанії «Тріада Лтд Ко» дозволяють успішно вирішувати завдання будь-якої складності у сфері зварювання. Компанія впевнена в надійності та якості виконаних проєктів з роботизації зварювальних процесів, отримала цілковиту довіру та взаєморозуміння з боку замовників. «Тріада» реалізувала багато проєктів із упровадження унікальних інжинірингових рішень і розробки технологій зварювання, інтеграції роботизованих комплексів у виробництво як в Україні, так і поза її межами.

У складі української делегації компанія Triada-Welding взяла участь у роботі Україно-Узбецького бізнес-форуму, який відбувся у Ташкенті та Самарканді (Узбекистан) у травні 2021 р. Було проведено ряд зустрічей з керівниками промислових підприємств, налагоджено діалог і зроблено перші кроки до співпраці.

У цьому році компанією «Тріада Лтд Ко» реалізовано кілька успішних проєктів на підприємствах України та поза її межами. Проєкти дуже різні, кожний є унікальним, розробленим з нуля і до стабільного виходу якісно зварених виробів, а саме: проєкт РТК для виготовлення металевих дверей; великий проєкт з роботизації технології наплавлення металу; проєкт упровадження РТК з використанням методу СМТ; проєкт для німецького виробника, завод якого розташований на території Технопарку в м. Біла Церква; проєкт з роботизації зварювання деталей для сільгосптехніки та інші.

На Запорізькому промисловому форумі-2021, що відбувся у травні, компанія «Тріада Лтд Ко» представила на своєму стенді роботизований комплекс Yaskawa (Японія), новинки зварювального обладнання Fronius (Австрія) і передових зварювальних матеріалів Askaynak/Lincoln Electric (Турція), а також зварювальні пальники, димовитяжну установку, периферію до робота Binzel (Німеччина). Також «Тріада Лтд Ко» показала успішні розробки у сфері адитивних технологій і 3D-моделювання. Triada-Welding була представлена також і у складі команди Запорізького кластера ІАМ, що працювала на окремому стенді.

Триває розбудова кластера ІАМ (Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування) в Запорізькому регіоні. Ідея партнерства, єднання підприємств машинобудування у своєму регіоні завжди була важливою для компанії. Тому «Тріада Лтд Ко» активно підтримала створення такої платформи і стала однією з компаній-засновниць, ініціатором її народження.

Головним акцентом цьогорічної (в умовах карантинних обмежень) діяльності компанії Triada-Welding стала розробка та впровадження в дію нової спеціальної Програми співпраці з підприємствами — TriadaTES.

Програма TriadaTES Technological Engineering Support — технологічна інжинірингова підтримка від «Тріада Лтд Ко», потужний стимул для розгортання сучасних промислових підприємств, які хочуть створити високотехнологічне виробництво або вже запустили процеси модернізації свого виробництва. Роботизація — можливість використовувати свій потенціал для виходу на зовнішні ринки. Програма TriadaTES — стратегічне рішення для партнерів — створена та розгортається у відповідь на серйозний виклик сучасності, а саме: відтік і брак висококваліфікованих фахівців, інженерних і робітничих кадрів з виробництва, вир пандемії та карантинних обмежень.

У технологічному центрі компанії Triada-Welding триває робота зі студентами запорізьких середніх спеціальних професійних і вищих технічних навчальних закладів: семінари по спеціальності зварювання, живий діалог про перспективи, можливості та виклики оцифрування промисловості.

Матеріал підготувала
Олена Красносельська, інженер


 ТОВ «Тріада Лтд Ко»

+380 67 333 10 58
+380 50 322 95 53
Email: sales@triada-welding.com
www.triada-welding.com

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.