ІНВОЛД: НАМ ПРИЄМНО, ЩО ГАЛУЗЬ БІОЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ РОЗВИВАЄТЬСЯ

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «БИОЭНЕРГЕТИКА»

Оксана Дайко, ТОВ «Інволд», заступник директора: «Компанія «Інволд» бере участь у щорічній виставці «Лісдеревмаш» з 2007 року. Кожного разу відмічаємо серйозний підхід організаторів, високий рівень учасників, зростаючу кількість зацікавлених відвідувачів. Нам приємно, що галузь біоенергетики в Україні розвивається, що відвідувачів цікавить наше обладнання, що вони готові вкладати свої сили та інвестувати в переробку відходів».

У 2018 році гості виставки з тією ж зацікав­леністю звертали увагу на обладнання наших партнерів, яке ми представляємо в Україні.

UMP TECHNIKA

Значний інтерес викликає обладнан­ня нашого партнера, компанії UMP Technika (Литва). Брикетні преси гідравлічного типу, які виготовляють брикети типу RUF з різно­манітної сировини (деревина, солома, луш­пиння соняшнику, відходи виробництва ДСП), чудово зарекомендували себе в Україні. На­шою компанією поставлено та здійснюється сервісна підтримка близько 40 таких пресів. Наші клієнти особливо підкреслюють такі пе­реваги обладнання: висока якість (відповідає європейським стандартам), простота і неви­багливість до умов експлуатації, забезпечення сервісного обслуговування представництвом в Україні.

KAHL GROUP

Іще один наш важливий стратегічний партнер з обладнання в галузі переробки відходів деревини — група компаній Kahl Group (Німеччина). Це потужне промисло­ве підприємство, що пропонує обладнання в багатьох сферах промисловості, зокрема у виробництві паливних гранул (пеллет) з біомаси. Преси-гранулятори Amandus Kahl мають понад 100-річну історію свого існування і набули популярності світово­го рівня. Оригінальна конструкція пресу (горизонтальне розміщення матриці) до­зволяє виробникам отримати додаткові конкурентні переваги і більш тривалий термін зношування основних робочих вуз­лів. Особливо подобається промисловцям наявність широкої лінійки типорозмірів пресів, що дозволяє підібрати лінію відпо­відно до кількості наявної сировини, а та­кож дає можливість замовлення цілої лінії переробки деревини «під ключ» в одного виробника, що забезпечує надійність ро­боти та подальше обслуговування.

«Лісдеревмаш» — це дійсно місце зустрічі однодумців, місце реалізації за­думаних планів та ідей, започаткування нових бізнес-зв’язків. Це потужний по­штовх для всіх учасників до подаль­шого розвитку власного підприємства у визначеному напрямку або для старту розвитку нового виду діяльності.

Дякуємо організаторам цього масштабного заходу — ваша робота, як завжди, бездоганна! До наступних зустрічей!


Контактна інформація

ТОВ «Інволд»

02094, Україна, Київ, вул. Віскозна, 17, оф. 22

тел.: 044 383 42 12, 044 501 43 06

e-mail: info_inworld@ukr.net

www.inworld.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.